Dzień Tabliczki Mnożenia gości w naszej szkole od lat.

Głowne motto akcji brzmi ,, Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają''

od 2011 roku i jej głownym celem jest propagowanie formy nauczania/uczenia się matemtyki poprzez zabawę.

Dla młodzieży to także świetna okazja do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po wakacyjnej przerwie .  Dorośli natomiast mogą tego  wykazać się znajomością trudnych przypadków mnożenia. Głownym koordynatorem akcji jest Pani Małgorzata Sroczyńska, nauczycielka matematytki i głowny juror mnożeniowych zmagań.

Wiele osób podało się tej mamtematycznej weryfikacji. Również kadra pedagogiczna podjeła wyzwanie i wraz z uczniami zmagała się z tabliczką mnożenia . W ocenie Pani Małgorzaty Sroczyńskiej z pojedynku tego, wszyscy wyszli obronną ręką.