Zapraszamy do Nowego Informatora Zawodowego Szkoły Rzemiosła

Nowy Informator Zawodowy Szkoły Rzemiosła!

Wakacje to czas odpoczynku ale dla wielu młodych ludzi to okres gdzie będą decydować o swojej dalszej przyszłości.

W naszym Nowym Informatorze Zawodowym Szkoły Rzemiosła będziemy starali się przybliżyć jak wygląda praca w poszczególnych zawodach. Skupimy się głównie na wynagrodzeniach i trendach, jakie obecnie występują na polskim rynku pracy.

Zapraszamy!

W naszej szkole kształcimy cukierników. Absolwent szkoły jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: obsługiwania maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów cukierniczych; sporządzania półproduktów cukierniczych; sporządzania gotowych wyrobów cukierniczych; dekorowania wyrobów cukierniczych.

Poniżej informacje według portalu wynagrodzenia.pl skąd pochodzą zebrane dane. Zapraszamy do odwiedzin tego profesjonalnego serwisu internetowego. Link: www.wynagrodzenia.pl

Cukiernicy według płci:

53% - kobiety

47% - mężczyźni

Benefity na stanowisku cukiernika:

ubezpieczenie na życie/NNW -12%

elastyczny czas pracy - 17%