Uwaga! Konkurs !

Uczniowie klas pierwszych!

Wychodzimy do Was z propozycją wzięcia udziału w konkursie literackim pt. „Moje pierwsze dni w szkole”, w którym podzielicie się z nami waszymi wrażeniami, uwagami, odczuciami, przemyśleniami związanymi z pierwszymi tygodniami pobytu w szkole. Zachęcamy Was do udziału w konkursie! Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Uwaga – nie myślcie, że będą to wyłącznie nagrody książkowe J. Regulamin konkursu zamieszczamy poniżej. Zabierajcie się do pracy. A więc do dzieła! Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze praceJ.

„MOJE PIERWSZE DNI W SZKOLE”

REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO

I.Ustalenia wstępne

1. Organizatorem Konkursu Literackiego jest Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła  Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I Stopnia w Inowrocławiu.

2. Celem konkursu jest:

- wyłonienie najciekawszych prac literackich wykonanych w dowolnej formie literackiej (kartka z pamiętnika, opowiadanie, wywiad, poezja, esej, wspomnienie, reportaż, rozprawka itp.), zawierających a tym samym prezentujących odczucia, przemyślenia, wrażenia uczniów z pierwszych dni pobytu w szkole,

- promocja uzdolnionych twórców,

- propagowanie literatury.

3. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody – niespodzianki .

4. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.

5.  Organizator zastrzega sobie prawo do:

- wprowadzenia zmian w regulaminie konkursu,

- odstąpienia od organizowania konkursu bez podania przyczyny,

- rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.

II. Zasady Konkursu

1.  trwać będzie od 02.11.2020r. do 30.11.2020r. Ostateczny termin nadsyłania prac do 23.11.2020r.

2. W Konkursie biorą udział uczniowie klas pierwszych.

3. Do konkursu przyjmowane są prace:

- w dowolnej konwencji literackiej,

- napisane w języku polskim,

- napisane w oparciu o własny, oryginalny pomysł,

- zapisane w formacie pdf., podpisane imieniem i nazwiskiem autora pracy.

4. Prace prosimy przesyłać na adres e-mail: katarzyna-pawlak10@wp.pl.

5. Do prac prosimy dołączyć zgodę na publikację o treści: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację pracy przez Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I Stopnia w Inowrocławiu na oficjalnej stronie internetowej szkoły.

6. Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedną pracę.

7. Złamanie postanowień regulaminu wiąże się z dyskwalifikacją nadesłanej pracy.

8. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 18.01.2021r.

Z pozdrowieniami Katarzyna Pawlak J Michał Siewkowski