Informacja dla kandydatów!!!

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami pragniemy zapewnić, że nauka w Naszej szkole jest bezpłatna. Pokrywamy koszty związane z kursami zawodowymi uczniów, zapewniamy podręczniki szkolne, a uczniom kształcącym się w zawodzie mechanik pojazdów samochochodowych szkoła dofinansowuje kurs prawa jazdy. Dla zainteresowanych uczniów prowadzimy nieodpłatne zajęcia pozalekcyjne w wielu sekcjach: teatr szkolny, zajęcia muzyczno-wokalne, fitness i sztuki walki, warsztaty dziennikarskie-redakcja gazetki "Rzemuś" oraz grupa zajmująca się renowacją starych motocykli.

Dokonajcie dobrego wyboru - bo dobry wybór to dobry zawód!